İLETİŞİM

kariyerimolsun.com ile iletişim kurun – Sizden haber almak bizim için değerli!

Soru, sorun veya önerileriniz sırasında destek bulmanız iyi olacaktır! Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden birini tercih ederek bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. (İletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçmeniz durumunda anında yanıt, mail atmanız durumunda genellikle 1 saat içerisinde yanıt verileceğini bilmenizi isteriz.)

 • Bize Ulaşabileceğiniz İletişim Kanallarımız

  Soru, sorun veya önerileriniz sırasında destek bulmanız iyi olacaktır! Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden birini tercih ederek bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. (İletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçmeniz durumunda anında yanıt, mail atmanız durumunda genellikle 1 saat içerisinde yanıt verileceğini bilmenizi isteriz.)

 • Soru, Sorun veya Önerileriniz İçin Bize Ulaşabilirsiniz

  Size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz sık sorulan soru ve sorunlara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Daha fazla yardım için mail veya iletişim numaralarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 • İşbirliği Ve Reklam Çalışmaları Hakkında

  Sitemizdeki işlerin tarafınızda yayınlanmasını konusunda veya reklam çalışmaları ile alakalı bilgi edinmek için emre@kariyerimolsun.com mail adresimize talep formu oluşturarak iletişime geçebilirsiniz.

 • Finans ve Muhasebe İşlemleri İçin

  Fatura, E-arşiv, makbuz, ödeme gibi durumlar için aşağıdaki mail adresimizden bizimle iletişime geçerek soru, sorunlarınızı iletebilirsiniz.

  finans@kariyerimolsun.com

  0216 344 02 93

 • İlan İptali ve Düzenlemeleri Hakkında

  Arama robotlarımız tarafından ilanınız tarafımızda yayınlanıyor olabilir veya sistemsel bir hatadan dolayı ilan süreniz bitmesine karşın hala yayında oluyor olabilir. İlan numaranız ile ilan iptalini isteyebilirsiniz. İlan içeriğiniz hakkında düzenlemeler hakkında direk müşteri temsilcileriniz ile iletişime geçebilir veya mail adresimiz üzerinden taleplerinizi detaylı bir mail atarak isteyebilirsiniz.

  pinar@kariyerimolsun.com

 • Sistemsel Sorunlarınız veya Önerileriniz İçin

  Yazılım, kodlama olarak veya sistemsel bir sorun ile karşılaşmış olabilirsiniz! Bunu bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Daha iyi bir hizmet, daha iyi bir platform için önerilerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin, önerileriniz bizim için çok değerli.

  emre@kariyerimolsun.com

 • Reklam, İş ortaklığı veya İş birliği için

  İş birliği, iş ortaklığı veya reklam çalışmaları ile alakalı düşünceleriniz, teklifleriniz için bizimle iletişime geçin. Değerlendirme aşamasından geçtikten sonra aynı gün içerisinde taleplerinize karşılık verilecektir.

  emre@kariyerimolsun.com

 • Başvuru, Üye Girişi ve Kayıt Ol Butonlarını Göremedim?

  Sistemimizde kayıt ol, üye girişi ve başvuru gibi butonlar kısa süreliğine daha iyi hizmet vermek için şuan kapalıdır. En kısa süre içerisinde aktif olacaktır. Bu süre zarfında ilanlara online başvuru yaparak iş arayışlarınızı hızlandırabilirsiniz.

 • Peki İş İlanlara Nasıl Başvuracağım?

  İşverenler tarafından oluşturulan iş ilanlarına online başvuruda bulunabilirsiniz. kariyerimolsun.com üzerinde yayınlanan işler için üye ve kayıt olmanız gerekmez. Kendinize uygun gördüğünüz iş için firmayı yetkilisini açık olarak paylaşılan iletişim numaralarından irtibata geçerek arayışlarınızı hızlandırabilirsiniz. İş aramaya şimdi buradan başlamak için tıklayın.

 • Nasıl Eleman İlanı Verebilirim?

  Personel arayışlarınızı hızlandırmak adına bize ulaşım formundan veya iletişim numaralarından irtibata geçerek veri giriş uzmanlarımız ve editörlerimiz yardımcılığında iş ilanı verebilirsiniz. İş ilanı ver sayfamızı ziyaret ederek formu doldurarak (ilan yayın şartlarımıza göz atmanızı öneriyoruz) ilan yayınlayabilmeniz mümkün. 21 yıllık sektördeki bilgi ve deneyimimize dayanarak bize ulaşıp, sizi anlamamıza, ilan metinlerinizi daha etkili oluşturabilmemiz için bize izin verin birlikte oluşturalım. 0216 344 0293 nolu telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçin.

 • İlanımı İptal Ettirmek İstiyorum, Nasıl Yapabilirim?

  İş arama robotlarımız vasıtası ile ilanınız tarafımızda yayınlanıyor olabilir veya süresi geçmiş bir ilanınız hala aktif olabilir. Bu durumda "bize ulaşın" sayfamızı ziyaret ederek bize mail yolu ile de ulaşabilirsiniz. 0216 344 0293 nolu iletişim numaramızdan "ilan numaranızı" belirterek kısa süre içerisinde ilanınızın yayından kaldırılma işlemini talep edebilirsiniz.

 • Size İlan Vermediğim Halde Neden Sitenizde İlanım Yer Alıyor?

  Bazen arama robotlarımız farklı sitelerde yayında olan ilanların sitemiz üzerinden yayınlanmasını ve istihdama destek olması adına yayınlarını gerçekleştirebilmektedir. Yanlızca iletişim numaraları açık olan işler tarafımızda gösterimleri sağlanmaktadır. İstenilmeyen bir durum içerisinde 0216 344 0293 nolu iletişim numaramızdan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek ilan iptalini rica edebilirsiniz.

İletişim Formu