İlan Yayın Politikamız

İlan Yayın Şartları

Daha iyi hizmet için kariyerimolsun.com olarak bazı ilan yayın şartları bulundurmaktayız.

kariyerimolsun.com “iş ilanı ver” formunu doldurduğunuz andan itibaren editörlerimiz tarafından ilanların her birinin incelendiğini bilmenizi isteriz. İş arayanların haklarını koruma maksadı ile bazı yayın şartlarımız bulunmaktadır. Belirttiğimiz yayın yönergelerine uymayan ilanların yayından kaldırılma hakkını, ücret iade yapılmama hakkını kariyerimolsun.com elinde tutacağını bilmenizi isteriz.

Sayfamız kuralları gereği aşağıdaki maddelerde belirtilen kelimelerin ilan metinlerinde yer almaması gerekmekte ve ilanların yayınları gerçekleşmeyeceğini bilmenizi isteriz.

Yukarıdaki maddeler sürekli değişkenlik gösterebilir, güncellenebilir, ek maddeler, şartlar getirilebileceğini bilmenizi isteriz. Sistemimize ilan girişi yapmadan önce ilan yayın şartlarını kontrol etmenizi öneriyoruz.

Bu ve buna benzer şartlara uygun ilanların yayınlanacağını bilmenizi isteriz. Yukarıda belirttiğimiz şartlara uygun olmayan ilanların yayınlamama haklarını kariyerimolsun.com elinde saklı tutacağını bilmenizi isteriz. Gözden kaçmış veya yayınlanmış olan iş ilanlarının yayından kaldırılacağını ve ilan iptal edilebileceğini, yayından kaldırma haklarını kariyerimolsun.com saklı tutacağını ve gerektiğinde kullanabileceğini hatırlatmak ve bilgilendirmek isteriz.

Soru, sorun ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.
0216 344 02 93