Arama Listesine Geri Dön

Çalışma Arkadaşları

 • Marmara Gençlerle El Ele Engelsiz Bir Umut Sos. Yard.Dern.
 • Standart İlan
 • Küçükçekmece - İstanbul
 • 27 Şubat 2023, Pazartesi
İlan Durumu : İşe Alım Devam Ediyor

İlan Detayları

Firmamız bünyesinde çalışacak
Sahada evlere esnaflara gezerek satış yapabilecek diksiyonu düzgün
 dış görünüşü duzgun
 kendine güvenen
 ikna kabiliyeti yüksek olan
yaş sinirlamamiz yoktur
 çok sayıda bay bayan ekip arkadaşları aramaktayiz şartlar telefonda izah edilecektir
 tüm sosyal hakları mevcut 
 8500 / 10000 TL KAZANC FİRSATİ
il dışından gelecek arkadaşlara KONAKLAMA imkanı mevcuttur 
İLETİSİM : 05367017658
YER : İSTANBUL SEFAKOY

 • Başvuru Butonu Bulamadım Nasıl Başvuracağım ?

  Sistemimizde başvuru, başvur gibi butonlar bulunmamaktadır. Bu iş ilanı sizin kriterleriniz için uygun ise iletişim numaralarından firma ile direkt bağlantı kurarak "online başvuru" yapabilirsiniz. Bu yöntem sizin iş arayışlarınızı hızlandıracak ve daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.
 • CV'mi Nasıl Göndereceğim ?

  Sistemimizde cv gönderme butonu olmadığı gibi üye, kayıt gibi bölümlerde yer almamaktadır. İş arayanların büyük çoğunluğu cv ile yapılan başvurularda uzun süre beklemelerine rağmen herhangi bir olumlu sonuç alamadıklarını belirtmektedirler. Bu sebepten dolayı iş arayanları düşünerek iletişim numaralarının açık olarak yayınlanmasını sağlıyoruz. Firma yetkilileri arayarak kısa sürede iş arayışlarınızı bu yöntem ile tamamlayabilirsiniz.
 • Firma İle Nasıl İletişim Kuracağım ?

  Sizler için firmaların isimleri, yetkili isimleri, isteğe göre adresleri ve tüm iletişim numaraları açık olarak yayınlanmaktadır. İsterseniz önünüzde yer alan "Şimdi Firmayı Ara" butonuna basarak firmayı arayarak iletişim kurabilir, isterseniz telefon numarası üzerinden firma ile whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  İşletmeler çoğunlukla gelen çağrılarda direk sonuç aldıklarını, daha kolay işe alım yaptığını belirmektedirler. Sizde hemen "Şimdi Firmayı Ara" butonunu kullanarak şansınızı arttırabilirsiniz.

FİRMAYI ARA